Zığ-Hava Limanı yolunda sürət endirildi - YENİLƏNİB
Dumanlı hava ilə əlaqədar olaraq dairəsi- yolunda bəzi zolaqlar üzrə 20 km/saat endirilən həddi bərpa edilərək əvvəlki vəziyyətinə qaytarılıb.
Bu barədə "Operativ Məlumat Mərkəzi-OMM"Daxili İşlər Nazirliyinin Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzindən məlumat verilib.
Hazırda Bakıda müşahidə edilən dumanlı ilə əlaqədar olaraq Zığ dairəsi-Hava Limanı yolunda bəzi zolaqlar üzrə sürət həddi 20 km/saat endirilib.
"Operativ Məlumat Mərkəzi-OMM" xəbər verir ki, bu barədə Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzi (NİİM) məlumat yayıb.
Qeyd edilib ki, bununla bağlı DİN-in Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzinin əməkdaşları tərəfindən məlumat-sürət tablolarında dəyişiklik edilib.
Eyni zamanda bütün tablolarda "Dumanlı hava" siqnalı işə salınıb. Sürücülərdən müəyyən olunan sürət həddinə əməl etmələri xahiş edilir.