"Sabah"- "Mançester Yunayted" oyununu belçikalı hakimlər idarə edəcək
UEFA Gənclər Liqasında keçiriləcək maraqlı qarşılaşmanı Belçikadan olan referilər idarə edəcək. Bakıdakı tarixi görüşdə rəqibləri nə gözləyir?
Liqasında İngiltərənin "" və "Sabah"ın U-19 komandaları arasında keçiriləcək oyunun hakimləri bəlli olub.
“Operativ Məlumat Mərkəzi-OMM”-in məlumatına görə, qarşılaşma Belçikadan olan ədalət təmsilçilərinə tapşırılıb.
FIFA referisi Simon Burdohueyə həmyerliləri Maykl Qeerolf və Yonas Van Duk köməklik göstərəcəklər.
Görüşün dördüncü hakimi hələlik açıqlanmayıb.
Xatırladaq ki, UEFA Gənclər Liqasındakı qarşılaşma senyabrın 10-da Mançester şəhərində keçiriləcək. Oyun vaxtı ilə saat 17:00-da start götürəcək.

Стали известны арбитры матча между командами U-19 английского «Манчестер Юнайтед» и «Сабаха» в рамках Юношеской лиги УЕФА.
Как сообщает «Оперативный Информационный Центр-OMM», встречу доверили представителям судейского корпуса Бельгии.
Главному арбитру ФИФА Симону Бурдоуэ будут помогать его соотечественники Майкл Геерольф и Йонас Ван Дук.
Имя четвёртого арбитра пока не объявлено.
Напомним, что матч Юношеской лиги УЕФА состоится 10 сентября в Манчестере. Игра начнётся в 17:00 по бакинскому времени.
Юношеская лига УЕФА — международный турнир для клубных команд возрастной категории U-19, организованный Союзом европейских футбольных ассоциаций. Соревнование предоставляет молодым футболистам возможность получить опыт матчей на европейском уровне.